Kalite ve Güven Üretimde Önceliğimizdir.

Artecno'nun harika salon detaylarına bakın...

Decorì kuaför arabası, kapiton etkisi sayesinde göze ve dokunuşa duyum verir.

Kırmızı tutkunun, gücün, enerjinin ve hareketin rengidir. Güzellik salonunuz

gibi profesyonel bir ortama yerleştirildiğinde dikkat çeker, yaratıcılığı harekete geçirir ve etrafa yeni bir vizyon kazandırır. Kesinlikle gözden kaçmayacak modern ve zarif bir tasarıma sahip bir unsur.
Peki siz de salonunuzda Decorì olsun ister miydiniz?

Artecno tarafından üretilen yeni JUNO D kuaförlük iş istasyonu, yüksek kaliteli çelik ve ahşabın birleşimi sayesinde endüstriyel ve minimal tarzıyla öne çıkıyor.

Eğimli hatlara sahip, mat antrasit boyalı çelik konstrüksiyonlu, ayaklıklı ve yapıya stabilite kazandıran yuvarlak tabanlı güncel bir tasarım. Melamin ahşaptan yapılmış raflar, yapının ve aynanın eğriliğini anımsatıyor. 3 renk seçeneği mevcuttur.

LED ışıkla arkadan aydınlatmalı da mevcut olan Ø 90cm yuvarlak ayna, dış hatları süsleyen kumlanmış bir şeride sahiptir. Modern tarzdaki kuaför salonları için mükemmeldir.

Bizden Katalog Talep Edin...

İyi tanımlanmış bir stile sahip bir kuaför salonu, yeşilin sıcak tonları ile doğal ahşaba iyi uyum sağlaması için kaba bırakılan mobilyalar malzemeye daha da önem vermektedir. Müşterimizin seçtiği botanik tarz, hiçbir şeyin şansa bırakılmadığı salonunun her köşesinde kendini hissettiriyor.

Back to Top
Product has been added to your cart