Kalite ve Güven Üretimde Önceliğimizdir.

Takara Belmont ile Kurulmuş Bazı Salonlar...

SALT LAKE PROPER BARBER

Uygun, asil ahşap, şık bir şekilde dekore edilmiş tuğla, hafif aydınlatma ve bir konuşkanlığın estetiğinden ilham alan pirinç vurgularla “zahmetsizce havalı” bir atmosfere sahiptir. Zarif 225 berber koltuğumuz ve özgürlük şampuan ünitesi, seçkin alanlarına kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Bir konuk ister bir bardak ücretsiz viski ister bir bardak buz gibi su yudumluyor olsun, kendilerini lüks bir deneyim bekliyor.

LAMBS & WOLVES SALON – Red Bank, NJ

Yin ve yang’ı yansıtan salonun iki zıt tarafı, kendi kimliklerini korurken birbirini tamamlıyor. Kurt tarafını andıran kırmızı duvarlar, siyah zemin ve Takara Belmont Bossa Nova sandalyeler, karanlık taraflarımız için bir sığınak oluşturuyor. Buna karşılık, yumuşak ve havadar Lamb alanı, hafif unsurlar ve altın Caruso sandalyeleri bir araya getirerek daha parlak bir duygu uyandırıyor. Bu salon tasarımı, kaba ve güzel, erkeksi ve kadınsı her şeyin bir karışımıdır.

12 PELL

Standart bakım deneyimini yeniden tanımlamayı ve icat etmeyi amaçlayan çalışanları ile 12 Pell, tipik bir saç kesiminden çok daha fazlasını, her şey dahil bir deneyim sunuyor. Bir berbere benzersiz yaklaşımları, berber hizmetlerini perakende ile birleştiriyor. Mütevazı NYC alanları, modern ve parlak tasarımıyla büyük bir etki yaratıyor. Mağazanın önü şehirli tarzı giysi ve ayakkabılarla dolu, arka tarafında ise hizmete hazır üç adet 225 sandalye bulunuyor. Keskin temiz çizgiler ve parlak aydınlatma, mağazaya modern bir his verirken, sıcak ahşap ve kuru karo zeminler retro bir hava katıyor.

Back to Top
Product has been added to your cart